האם יש עבודה לצעירים בעכו? ואם כן אז מה?

עם סיום החגים ומגפת הקורונה חזרו לא מעט סקטורים שונים בגיוס עובדים במגוון רחב של תחומים, את הגיוסים הללו נוכל להראות בלא מעט אזורים ברחבי הארץ, החל מבאר שבע שבדרום ועד למטולה שבצפון.
משרות אלו יכולות להיות רלוונטיות עבור סטודנטים, משפחות חד הוריות, צעירים לפני גיוס וגם כאלו שסיימו עם התואר הראשון וכבר מוכנים להתחיל את הקריירה שלהם. אבל דווקא בתקופה כזו שבה דרושים עובדים בכל פינה ברחבי הארץ, יצאנו לברר אם יש עבודה לצעירים בעכו ואם אכן יש כזו אילו משרות מוצעות לאותם צעירים? בשיתוף עם עבודות בעכו, מגוון משרות באתר סחבק עכשיו!

אופנה וקוסמטיקה

העיר עכו מושכת אליה מגוון עבודות שונות לצעירים וחלק מהם יכולות לא רק להיות מרווחיות או כאלו שירחיבו את קורות החיים שלכם, אלא גם להתמקצע בתחום האופנה ובעולם המכירות.
משרות אלו תוכלו לראות בחברה הודיס למשל, המגייסת אל החברה עתודה ניהולית ברחבי הארץ ומגייסת גם בעיר עכו. המשרה הינה משרה מלאה ובתנאי משמרות, כאשר ימי העבודה הם מיום ראשון ועד יום שבת כולל עבודה בסופי שבוע. מלבד הודיס תוכלו למצוא גם עבודה אצל ענקית הקוסמטיקה "סקרה" המגייסת גם אליה מנהלים, עם בונוסים מעולים ועבודה בת שמונה שעות ושישה ימים בשבוע. התפקיד דורש הדרכה של עובדים, מחסור חזותי, ניהול והנעה של עובדים והתמקצעות בעולם הקוסמטיקה והתפתחות.

הדרכה מכירה ואבטחה

בנוסף לעבודות האופנה והקוסמטיקה תוכלו למצוא גם עבודות בתחומים שונים בעכו והסביבה, החל מאבטחה בחוות קנביס הכוללת הכשרה בת שישה ימים והיא מיועדת לחיילים משוחררים בעלי הכשרת רובאי 03. המשרה מבוססת תעל משמרות ודורשת יכולת טכנית מול המחשב, יחסי אנוש טובים, ערנות ויכולת עבודה בצוות. מלבד עבודה זו תוכלו ללכת את הצעדים הראשונים שלכם בעולם המכירות, כאשר חברת פלאפון מגייסת כיום אחראי מוקדים ומוכרים למוקדי מכירה בעיר. העבודה היא מיום ראשון ועד יום שישי, והמשמרות נעות החל מהשעה 12 ועד לשעה תשע בערב. ולאלו מכם בעלי הניסיון בהדרכה תוכלו להשתלב במארג המדריכים של "אחראי" אשר מלווה צעירים לפני גיוס, בייעוץ הכוונה וכושר קרבי. המשרה מתאימה לסטודנטים ולבוגרי תואר ראשון וערב צבאי קרבי.