האם לעבור לפלורנטין או לא ?

החלטות רבות שלנו עלולות להיות קריטיות עבור אורך החיים שלנו ולעיתים להשליך לעוד לא מעט שנים. אחת מהן והראשית מבין כל אותן החלטות היא מעבר דירה, אשר יכולה לשפיע על משך הזמן שנצטרך לבלות בפקקים, אזור הבילוי שלנו בסופי השבוע, מרחק מהמשפחה או היכן הילדים שלנו ילמדו לתקופה הקרובה. החלטה זו שלעיתים לא משפיעה רק עלינו אלא על לא מעט מהסובבים שלנו גם כן, היא קריטית במיוחד כאשר השאלה היא האם לעבור לפלורנטין או לא? השכונה האומנותית נחשבת למקום תוסס וחי, אבל עלול להיות לא מתאים עבור זוגות או לעיתים עבור יחידים. 

שכונת פלורנטין

אחת מהפנינות של תל אביב ובה לא מעט קולינריה משובחת ומקומות בילוי שונים עם סצנת פאבים כיפית וקלילה , לצד גלריות לאמנות והיצע ענק של בתי קפה אשר החולשים לכל אורכה ורחובה של השכונה. שכונת פלורנטין גובלת בין רחובות "אליפלט", "הרצל" ו"דרך יפו" אשר נחשבים לצירים מרכזיים בדרום העיר ומובילים אל אזור יפו של תל אביב או לחילופין אל מרכז העיר במרחק קצר. יחד עם המיקום המרכזי כ"כ השכונה גם נמצאת כעשר דקות הליכה מפארק צ'ארלס קלור, ומלא מעט חופים שונים לאורכה של תל אביב. ובאשר לילדים תוכלו למצוא מגוון גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים וכמובן אינספור חוגים מוזיקלים ואומנותיים שונים, אשר יעסיקו את הזאטוטים שלכם למשך שעות שלמות. ואם חשבתם שאת שעות הפנאי שלכם תבלו רק במסעדות או בים, תוכלו גם אתם בדיוק כמו הילדים להעשיר את עצמכם דרך מגוון חוגים של קרמיקה, נגינה ועוד. 

מחירים בשכונת פלורנטין

השכונה אשר הוקמה אי שם בשנות השלושים והתעצבה מחשב בשנות התשעים, נחשבת כבר שנים לאזור חי ללא הפסקה עבור הצעירים המתגוררים בשכונה. גם מחירי השכירות נחשבים לנמוכים ביחס לשאר העיר ממוצעים ונעים בין 6000 עד 7200 גורם משמעותי להתפקדות הצעירים באזור, כאשר הממוצע העירוני גבוהה כמעט באלפיים שקלים. אך לצד הצעירים בשכונה תוכלו גם כן למצוא לא מעט אזורים בתוך השכונה אשר יתאימו עבור לא מעט משפחות, צעירות או בוגרות יותר שיוכלו להשתלב בצורה נהדרת – https://yav.co.il/blog/שוק-הנדלן-בפלורנטין/ . בשכונת פלורנטין תוכלו למצוא לא מעט דירות החל מ4 חדרים ומעלה, עלותן נעה בין 4 מיליון שקלים לעד 10 מיליון שקלים. השכונה בסופו של דבר מציעה דירות גם עבור משפחות, יחידים וזוגות צעירים במחירים שונים שיכולים להתאים גם עבורכם. אז האם לעבור לפלורנטין או לא? בהחלט כן!