טיפים לעיצוב הבית

הבית שלנו הוא המקום הקדוש לנו, הוא זה שאנחנו מגיעים אליו על מנת לקבל חופש משאר העולם, להירגע מכל הלחצים שמסביב או אפילו סתם לאכול ולבהות אל מול הטלויזיה.אך יחד עם שלל הפונקציות שהבית ממלא עבורנו, גם העיצוב שלו יכול לתרום לא מעט עבור התחושה שלנו כשאנחנו נמצאים בתוך הבית. כך שאם הסלון שלכם יהיה יפה אבל לא נוח לשבת עליו, ייתכן שתבלו פחות זמן בסלון, מה שלאו דווקא אומר שתצטרכו גם להחליף את הספה אלא למצוא משהו באמצע. לכן בשביל שתוכלו גם להרגיש בנוח בבית שלכם וגם לערב אותו בצורה שתתאים לכם, הכנו עבורכם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם בעיצוב הבית.

ריצוף

הגעתם לדירה חדשה, בין אם שכרתם אותה ובין אם קניתם אותה, אבל משום מה לא עולה בידכם לטפל בריצוף ולהפוך אותו לחלק מהסטיילינג שלכם? ראשית תוכלו להיעזר בלא מעט פריטים, הראשיים והחביבים עלינו הם שטיחים. פריטי סטיילינג כדוגמת שטיחים יכולה להגיע כיום בלא מעט סוגים שונים וצבעים, כך שתוכלו בעזרתו להעצים את הצבעים בסלון או בחדר על ידי השטיח, להסתיר אזורים פחות נעימים או אפילו ליצור ניגודיות שתרענן את שאר הסטיילינג של החדר.

קירות

קירות הבית מהווים חלק אינטגרלי בעיצוב הבית, החל מצבעי הקירות אשר יכולים לספק לנו לא מעט תחושות ועד לתמונות ולאבזירים הנלווים. קירות הבית יכולים לחדד את הסטיילינג הרצוי שאליו תחפצו להיע, בין אם בצורת צבעים בהירים או עמוקים או אפילו אם תרצו להוסיף שבלונות או טפטים שונים, בעיקר אם מדובר על טפטים לחדרי שינה. כל אלו יכולים כיום לענות על מגוון צרכי סטיילינג שונים ולהתאים כמעט לכל חדר שינה, סלון ואפילו חדר אמבט.

אזורי ישיבה

חשוב לזכור כי לכל רהיט וחפץ בסלון ישנו מימד של סטיילינג שהוא נותן, בין אם בעיצוב ובגודל שלו ובין אם זה בשילוב הצבעים שלו והפרופורציה של החדר. כל אלו חשובים פי כמה כאשר תבחרו את אזורי הישיבה שלכם, בחלקם כמו בספות תוכלו להעזור בכריות אשר יחזקו את הצבעים או שיוסיפו חן ונינוחות אל הספות והסלון, ובאזור ישיבה מרכזים יותר תוכלו לבחור שולחנות שיראו נייטרלים או שיתנו אווירה של ארוחה משפחתית.