מה חדש בקרית חיים?

בישראל אפשר להרגיש את אווירת הבנייה במגוון הערים, החל מהעיר תל אביב שעמוסה בלא מעט בנייה והתחדשות עירונית ועד אל ערים כמו חיפה, רמלה ואפילו רחובות. בעיר חיפה למשל מתוכננים פרויקטים של התחדשות עירונית בכמויות של כמעט חמשת אלפים יחידות דיור חדשות וקליטה של מעל לרבע מיליון תושבים חדשים. הוספת כמות כזו של יחידות דיור בהחלט תשנה אזורים רבים בעיר, ואחת השכונות שגם נמצאת במיקום מעולה היא כמובן קרית חיים בכלל ובפרט קרית חיים מערבית. בשכונה מתוכננים לקום כמה פרויקטים מעניינים שיהפכו לא רק את המיקום המושלם שלה לאטרקטיבי, אלא גם למגורים מעולים וחדישים.

בלינסון 64

הפרויקט בעל חמש שש דירות גדולות ומרווחות הכוללות ברובן מרפסות שמש מפנקות, הינו בעיצומו של פרויקט תמ"א 38. מידות הדירות הינם בשטח של 124.7 מ"ר בתוספת של עוד 12 מ"ר של שטח מרפסת
ודירת הגן הינה בעלת 4 חדרים בת 104 מ"ר וגינה בשטח של כמעט 60 מ"ר. כל דירה תקבל גם כן חניה פרטית, 3 כיווני אוויר ומחסן פרטי. המיקום המעולה מצטרף אל עיצוב מרשים ומודרני הכולל מוצרי קצה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל מפריטי המטבח ועד לדלתות הארונות.

הראשונים 48

לא רחוק מכמה אזורי אוכל מעולים של העיר חיפה, הסתיימו לו לא מזמן פרויקט בוטיק עליו אחראים "כפיר יזמות" והוא כלל 2 בניינים. בפרויקט הוצעו בין 5 ל4 דירות בכל בניין, שמרביתן בעלות חמישה חדרים ומרפסות שמש מרווחות וגדולות. מחיר הדירות הממוצע בשכונה הזו נע כיום בין 1.15 מיליון עד 1.35.

ששת הימים 34

פרויקט בוטיק של "חליבה יצחק בניה ויזמות" והוא כולל מפרטי דירות מרווחים, אביזרי קצה יוקרתיים, מרפסות מאובזרות, הכנה לגז וריצוף פורצלן יוקרתי בבית. הדירות המוצעות בפרויקט זה ברובן 5 חדרים ונחשבות למעוצבות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובחוויית מגורים מהרמה הראשונה.

ששת הימים 20

הפרויקט החדש שברחוב ששת הימים 20 כולל דירות 4-5 שאיתן אפשר להתפנק בבית חכם, מרפסת בת 14 מ"ר, לובי מעוצב, מחסן וחנייה לכל דירה יחד עם עיצוב קפדני אשר יעניק את תחושת הביתיות החל מהשנייה הראשונה.